KOMUNIKAT KOŃCOWY

XII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU

W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

O PUCHAR SZEFA BANDEROZY

W dniach 8-11 października br. w kategorii „2”, „3” i „4” mini piłki siatkowej na Hali Sportowej Banderoza rywalizowało ze sobą ponad 70 drużyn dziewcząt i chłopców. W klasyfikacji końcowej dziewcząt wyniki przedstawiają się następująco:

 

 

„2” DZIEWCZĄT

1 MIEJSCE MKS MOS WIELICZKA

2 MIEJSCE SMS LO II OPOLE I

3 MIEJSCE SMS LO II OPOLE II

4 MIEJSCE SP NR 6 JASTRZĘBIE ZDRÓJ

5 MIEJSCE SP NR 3 NYSA

6 MIEJSCE SMS LO II OPOLE III

7 MIEJSCE SP NR 3 NYSA

8 MIEJSCE SMS LO II OPOLE VI

9 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓW I

10 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓW II

11 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓW IV

12 MIEJSCE SMS LO II OPOLE V

13 MIEJSCE SMS LO II OPOLE IV

14 MIEJSCE SMS LO II OPOLE VII

15 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓ III

 

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: MARTYNA ŁABUZ MKS MOS WIELICZKA

 

 

„3” DZIEWCZĄT

1 MIEJSCE MKS MOS WIELICZKA

2 MIEJSCE SMS LO II OPOLE II

3 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓW I

4 MIEJSCE MUKS SARI ŻORY II

5 MIEJSCE SMS LO II OPOLE I

6 MIEJSCE SP NR 19 KĘDZIERZYN-KOŹLE I

7 MIEJSCE SMS LO II OPOLE IV

8 MIEJSCE MUKS SARI ŻORY IV

9 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓW II

10 MIEJSCE SMS LO II OPOLE III

11 MIEJSCE SMS LO II OPOLE V

12 MIEJSCE SP NR 19 KĘDZIERZYN-KOŹLE II

13 MIEJSCE MUKS SARI ŻORY III

14 MIEJSCE MUKS SARI ŻORY I

14 MIEJSCE MUKS SARI ŻORY V

 

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: WERONIKA WNUK MKS MOS WIELICZKA

 

 

„4” DZIEWCZĄT

1 MIEJSCE ULKS STRAT KŁOBUCK / KS CZĘSTOCHOWIANKA CZĘSTOCHOWA

2 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓW

3 MIEJSCE SP NR 19 TYCHY

4 MIEJSCE SP NR 6 JASTRZĘBIE ZDRÓJ

5 MIEJSCE SP NR 3 NYSA

6 MIEJSCE SMS LO II OPOLE I

7 MIEJSCE SMS LO II OPOLE II

8 MIEJSCE MUKS SARI ŻORY I

9 MIEJSCE MUKS SARI ŻORY III

10 MIEJSCE MUKS SARI ŻORY II

 

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: MARTA SIEDLAK ULKS STRAT KŁOBUCK / KS CZĘSTOCHOWIANKA CZĘSTOCHOWA

 

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

 

 

„2” CHŁOPCÓW

1 MIEJSCE SP NR 19 KĘDZIERZYN-KOŹLE I

2 MIEJSCE SP NR 6 JASTRZĘBIE ZDRÓJ

3 MIEJSCE SP NR 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE II

4 MIEJSCE UKS DEKORIA ŚWIDNICA I

5 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓW I

6 MIEJSCE UKS DEKORIA ŚWIDNICA II

7 MIEJSCE SP NR 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE III

8 MIEJSCE SP NR 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE I

9 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓW II

10 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓW IV

11 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓW III

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: TOMASZ JELITO SP NR 19 KĘDZIERZYN-KOŹLE

 

 

„3” CHŁOPCÓW

1 MIEJSCE SP NR 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE I

2 MIEJSCE SiKReT GLIWICE I

3 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓW I

4 MIEJSCE SP NR 19 KĘDZIERZYN-KOŹLE I

5 MIEJSCE MUKS SARI ŻORY I

6 MIEJSCE SP NR 19 KĘDZIERZYN-KOŹLE III

7 MIEJSCE MUKS SARI ŻORY II

8 MIEJSCE MUKS SARI ŻORY III

9 MIEJSCE SP NR 19 KĘDZIERZYN-KOŹLE II

10 MIEJSCE SiKReT GLIWICE II

11 MIEJSCE SP NR 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE II

12 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓW II

13 MIEJSCE SP NR 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE III

14 MIEJSCE MUKS SARI ŻORY IV

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: PIOTR JAKUBCZAK SP NR 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE

 

 

„4” CHŁOPCÓW

1 MIEJSCE SP NR 19 KĘDZIERZYN-KOŹLE

2 MIEJSCE UKS 22 KRAKÓW

3 MIEJSCE TS KOSET GRUDZIĄDZ

4 MIEJSCE UKS DEKORIA ŚWIDNICA I

5 MIEJSCE SiKReT GLIWICE I

6 MIEJSCE SP NR 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE

7 MIEJSCE SiKReT GLIWICE II

8 MIEJSCE UKS DEKORIA ŚWIDNICA II

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: TOMASZ GAWRON SP NR 19 KĘDZIERZYN-KOŹLE

Wszystkim drużynom dziękujemy za przybycie i wspaniałą sportową rywalizację.

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA FACEBOOKU BANDEROZY